Okna a dveře

Odborná montáž, demontáž a likvidace starých oken a dveří

Okna

Bereme ohled na to, že každý má odlišné požadavky na výběr oken. A my Vám rádi poradíme.

Rádi Vám pomůžeme při výběru oken. Pro někoho je na prvním místě vzhled, pro někoho jiného zase vlastnosti, které od oken očekávají. Bereme ohled na Vaše požadavky a proto věříme tomu, že je také dokážeme na maximum uspokojit.

 Jak to u nás probíhá?

Ze všeho nejdřív je důležité, abyste nám sdělili požadavky, která mají okna splňovat. Provedeme důkladné zaměření a vytvoříme cenovou kalkulaci. Na místě s Vámi prodiskutujeme Vaše individuální požadavky a navrhneme nejvhodnější řešení. Jakmile budou okna hotová, přijedeme na místo určení a sami se postaráme o kompletní výměnu starých oken za nová. 

Termín dodání

Termín dodání vyrobených oken je vždy individuální a závisí především na specifikaci výrobku. Přesný termín dodání je vždy součástí smlouvy, proto se nemusíte bát, že by uběhlo několik let a Vy pořád neměli nová okna. To se Vám u nás nestane. Orientační termín dodání je 6-8 týdnů.

Záruční a pozáruční servis

Záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Pravidelným servisem prodlužujete životnost svých oken, proto nabízíme nejen záruční, ale také pozáručníservis.

Případný servis nebo reklamace se snažíme vždy vyřešit přednostně a k Vaší plné spokojenosti. Pokud se u Vás objeví jakékoliv problémy s okny, neváhejte se na nás obrátit.

 

PLAstová okna

Nižší cena, snadná údržba, tepelná izolace, zvuková izolace, pestrá nabídka barevných odstínů.

Spolu s plastovými okny kupujete záruku spokojeného užívaní po dobu desítek let. A k tomu všemu máte jistotu, že se Vám vrátí pořizovací náklady.

Dodáváme, prodáváme a montujeme plastová okna. Zaměření plastových oken provádíme zcela zdarma. Nová plastová okna budete mít bez starostí spolu s profesionálním přístupem a garancí v podobě záruky. Provádíme realizaci na klíč. Postaráme se o zaměření, demontáž a ekologickou likvidaci oken starých a provedeme montáž nových plastových oken.  Poté, co se s Vámi domluvíme na veškerých podrobnostech, se pustíme do díla.

Nabízíme Vám kvalitní plastová okna na míru. Vyrábíme plastová okna pro všechny typy rodinných, bytových i komerčních staveb.

 Jaké výhody přináší plastová okna?

– Dlouhá životnost,
– pestrý výběr barev,
– tepelná izolace,
– zvuková izolace,
– záruční a pozáruční servis,
– odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Proč plastová okna od nás?

 

  • Plastová okna, která dodáváme, splňují veškeré normy a požadavky,
  • vysoká životnost našich plastových oken,
  • nabízíme odborné konzultace,
  • postaráme se o demontáž a likvidaci starých okem,
  • máme profesionální montážníky, kteří v oboru montáží oken pracují již mnoho let,
  • snažíme se vyhovět individuálním požadavkům každého klienta,
  • nabízíme vhodné řešení šité na míru.

“Zbavte se starostí s okny a dveřmi jednou pro vždy.“

Zavolejte nám!